Datum |
Team |
Tegenstander |
Team Captain |
31-03-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
`T NYLAN 1 |
Boukje Gietema – Boersma |
31-03-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
GORREDIJK 3 |
Hendrik van Urk |
02-04-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
DE LEECHKAMP 2 |
Jaron Lootsma |
04-04-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
DE MOLEN LEEUWARDEN 1 |
Leny Bosma – Nederhand |
04-04-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
DE DRIE POSTEN 1 |
Gellie Visser – Cuperus |
04-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
GAASTERLAND 1 |
Boukje Gietema – Boersma |
04-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
DE BEAMPIPERS 2 |
Geke Spinder – van Kammen |
05-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
WARTEN 1 |
Suard Posthuma |
05-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
APPELSCHA 4 |
Andries Smilda |
06-04-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
NORG 1 |
Gerda van Pelt – van der Meulen |
07-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
BOORNBERGUM `80 1 |
Jelte Siderius |
07-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
TCZ 1 |
Anna Rixt Wiersum – de Boer |
10-04-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
`T NYLAN 1 |
Ander Vieberink |
11-04-2023 10:00:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
DE VLIEGENDE BAL 2 |
Wilma Zwart |
11-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
BOORNBERGUM `80 1 |
Willy Smits |
11-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
KINEA 1 |
Hanny Schroor – van Geffen |
12-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
AKKRUM 2 |
Simon Hornyák |
12-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
STIENS 1 |
Remko Oost |
13-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
GORREDIJK 2 |
Piet de Boer |
14-04-2023 19:00:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
DLTC-DRACHTEN 3 |
Bauke Siderius |
14-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
LAUSWOLT 1 |
Arjen Dirk Boersma |
16-04-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
DUNDELLE 1 |
Jaron Lootsma |
18-04-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
WINSUM 1 |
Leny Bosma – Nederhand |
18-04-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
TCO-OOSTERWOLDE 1 |
Gellie Visser – Cuperus |
18-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
DE DRIE POSTEN 1 |
Boukje Gietema – Boersma |
18-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
GOUTUM 2 |
Geke Spinder – van Kammen |
19-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
DE MOLEN LEEUWARDEN 2 |
Suard Posthuma |
19-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
DE DELTE 1 |
Andries Smilda |
20-04-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
WEST END 1 |
Gerda van Pelt – van der Meulen |
21-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
ATW 4 |
Renate Westerink |
21-04-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
HAREN GN 1 |
Jan Koehoorn |
23-04-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
DE VLIEGENDE BAL 1 |
Ander Vieberink |
02-05-2023 10:00:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
MAKKUM 1 |
Wilma Zwart |
02-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
DUNDELLE 1 |
Willy Smits |
02-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
DE HARKEMA 2 |
Hanny Schroor – van Geffen |
03-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
SCHATZENBURG 1 |
Simon Hornyák |
03-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
KOLLUM 1 |
Remko Oost |
04-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
STANFRIES 1 |
Piet de Boer |
05-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
GORREDIJK 2 |
Boukje Gietema – Boersma |
05-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
APPELSCHA 2 |
Bauke Siderius |
09-05-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
GOUTUM 2 |
Leny Bosma – Nederhand |
09-05-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
TIJNJE 1 |
Gellie Visser – Cuperus |
09-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
KINEA 1 |
Geke Spinder – van Kammen |
09-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
NOMI 2 |
Hanny Schroor – van Geffen |
10-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
GORREDIJK 3 |
Simon Hornyák |
10-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
DOKKUM 2 |
Remko Oost |
12-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
TEN WOUDE 3 |
Renate Westerink |
12-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
WARGA 1 |
Jan Koehoorn |
16-05-2023 10:00:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
DE HICHTE 1 |
Wilma Zwart |
16-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
GOUTUM 1 |
Boukje Gietema – Boersma |
16-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
DOKKUM 1 |
Willy Smits |
17-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
`T NYLAN 1 |
Suard Posthuma |
17-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
TSO 3 |
Andries Smilda |
19-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
APPELSCHA 1 |
Boukje Gietema – Boersma |
19-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
DE WILP 2 |
Bauke Siderius |
21-05-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
TEN WOUDE 2 |
Ander Vieberink |
21-05-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
SMALHORST 1 |
Jaron Lootsma |
25-05-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
STIENS 1 |
Gerda van Pelt – van der Meulen |
25-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
ROTTUM 1 |
Piet de Boer |
26-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
DE HORNE 1 |
Renate Westerink |
26-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
BEDUM 1 |
Jan Koehoorn |
29-05-2023 09:30:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
ST. JACOB 1 |
Ander Vieberink |
30-05-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
TSO 1 |
Leny Bosma – Nederhand |
30-05-2023 12:30:00 |
DE BEAMPIPERS 3 |
DE HORNE 1 |
Gellie Visser – Cuperus |
30-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
TSO 2 |
Willy Smits |
30-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
DE HARKEMA 1 |
Hanny Schroor – van Geffen |
31-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
DOUWEKAMP 2 |
Suard Posthuma |
31-05-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
REO 2 |
Andries Smilda |
01-06-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
DE HORNE 1 |
Piet de Boer |
02-06-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
`T KYLLOT 1 |
Hendrik van Urk |
02-06-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 4 |
DE VLIEGENDE BAL 4 |
Arjen Dirk Boersma |
09-06-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 2 |
TCZ 1 |
Jelte Siderius |
09-06-2023 18:45:00 |
DE BEAMPIPERS 1 |
TSO 1 |
Anna Rixt Wiersum – de Boer |