Thuiswedstrijden najaarscompetitie 2020

Dag / datumTeamTegenstanderAanvoerder
Dinsdag 8 septemberDames 1Joure 1Boukje Gietema
Dinsdag 8 septemberDames 3De Harkema 1Renate Westerik
Woensdag 9 septemberHeren 1TSO 1Gerrit de Bruin
Woensdag 9 septemberHeren 3Lauswolt 1Remko Oost
Donderdag 10 septemberHeren 1Schatzenburg 1Herman Roelofs
Zaterdag 12 septemberMix 1Veracket 2Dea Dijkstra
Zondag 13 septemberJeugd 10-12Ten Woude 3
Dinsdag 15 septemberDames 2ATW 1Geke Spinder
Dinsdag 15 septemberDames 4De Noord 1Anna-Rixt de Boer
Woensdag 16 septemberHeren 2Appelscha 4Siem Hornyak
Woensdag 16 septemberHeren 4Mildam 2Rudi Dokter
Vrijdag 18 septemberMix 1Rottum 1Bauke Siderius
Zondag 20 septemberJeugd 13-17De Molen 2
Dinsdag 22 septemberDames 1Galefjild 1Boukje Gietema
Dinsdag 22 septemberDames 3Goutum 3Renate Westerik
Woensdag 23 septemberHeren 1NOMI 1Gerrit de Bruin
Woensdag 23 septemberHeren 3REO 1Remko Oost
Zaterdag 26 septemberMix 1Cream Crackers 5Dea Dijkstra
Zondag 27 septemberJeugd 10-12Lauswolt 2
Dinsdag 29 septemberDames 2IJsselham 1Geke Spinder
Dinsdag 29 septemberDames 4TCZ 1Anna-Rixt de Boer
Woensdag 30 septemberHeren 2Lauswolt 2Siem Hornyak
Woensdag 30 septemberHeren 4Tijnje 1Rudi Dokter
Vrijdag 2 oktoberMix 1Kinea 1Bauke Siderius
Zondag 4 oktoberJeugd 10-12Joure 1
Zondag 4 oktoberJeugd 13-17Nienoord 1
Dinsdag 6 oktoberDames 2Mildam 1Geke Spinder
Dinsdag 6 oktoberDames 3TIOL 1Renate Westerik
Woensdag 7 oktoberHeren 1Greveling 1Gerrit de Bruin
Donderdag 8 oktoberHeren 1Opinoo 1Herman Roelofs
Zaterdag 10 oktoberMix 1t Kyllot 1Dea Dijkstra
Zondag 11 oktoberJeugd 13-17Appelscha 1
Dinsdag 13 oktoberDames 1Goutum1Boukje Gietema
Dinsdag 13 oktoberDames 4TSO 4Anna-Rixt de Boer
Woensdag 14 oktoberHeren 2Oerterp 1Siem Hornyak
Woensdag 14 oktoberHeren 3Oerterp 2Remko Oost
Woensdag 14 oktoberHeren 4Appelscha 3Rudi Dokter
Vrijdag 16 oktoberMix 1SkarslachBauke Siderius
Dinsdag 20 oktoberDames 1De Vliegende Bal 1Boukje Gietema
Dinsdag 20 oktoberDames 3Oerterp 2Renate Westerik
Woensdag 21 oktoberHeren 1Ready Again 1Gerrit de Bruin
Woensdag 21 oktoberHeren 3Boornbergum 2Remko Oost
Donderdag 22 oktoberHeren 1De Harkema 1Herman Roelofs
Vrijdag 23 oktoberMix 1Gorredijk 2Bauke Siderius