Contact

TC de Beampipers
Sportlaan 6
9203 NW  DRACHTEN
Telefoon kantine: 0512  537544

U kunt gebruik maken van onderstaand formulier om een bericht te versturen

 

Mailadressen

Voorzitter voorzitter@beampipers.nl
Secretariaat secretaris@beampipers.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@beampipers.nl
Redactie redactie@beampipers.nl
Evenementencommissie evenementencommissie@beampipers.nl
Technische commissie technischecommissie@beampipers.nl
Jeugdcommissie jeugdcommissie@beampipers.nl
Trainer trainer@beampipers.nl

Routebeschrijving

Vanuit Heerenveen/Groningen (A7): afslag Drachten-West, bij eerste rotonde rechtsaf, daarna weer eerste weg rechts, na het Bewegingscentrum weer eerste weg rechts (parkeren).

Vanuit Leeuwarden: doorrijden tot afslag richting Heerenveen (A7), richting Heerenveen rijden, daarna afslag Drachten-West etc.

Grotere kaart weergeven