Thuiswedstrijden competitie 2019

Datum Schema Team 1 Team 2
06-04-2019 Gemengd 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 48 DE BEAMPIPERS 1 TIOL 1
09-04-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 3 ORANJEWOUD 4
09-04-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 2e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 1 DOKKUM 2
09-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 DE HORNE 1
09-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 4e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 5 GOUTUM 3
09-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 3e klasse – Afdeling 4 DE BEAMPIPERS 4 APPELSCHA 2
10-04-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 1 KINEA 1
10-04-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 8 DE BEAMPIPERS 4 APPELSCHA 4
12-04-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 33 DE BEAMPIPERS 3 WENINGEWALDE 1
12-04-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 37 DE BEAMPIPERS 5 TEN WOUDE 6
14-04-2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 35 DE BEAMPIPERS 1 DE LEECHKAMP 1
16-04-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 3e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 TCO-OOSTERWOLDE 1
16-04-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 4 DE VLIEGENDE BAL 4
16-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 1e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 1 ST. JACOB 1
16-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 3 NOMI 4
16-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 5e klasse – Afdeling 6 DE BEAMPIPERS 6 TSO 3
17-04-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 2 GORREDIJK 3
17-04-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 4 DE BEAMPIPERS 5 TCZ 2
17-04-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6 DE BEAMPIPERS 3 DLTC-DRACHTEN 7
18-04-2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 34 DE BEAMPIPERS 1 REO 2
18-04-2019 Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 1 OERTERP 1
19-04-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 10 DE BEAMPIPERS 4 FRANEKER 3
19-04-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 62 DE BEAMPIPERS 6 TSO 2
19-04-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 7 DE BEAMPIPERS 1 DE KALKWIJCK 1
20-04-2019 Gemengd 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 48 DE BEAMPIPERS 1 NORG 1
23-04-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 3 DE SKEARNETIKKERS 1
23-04-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 2e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 1 TRYNWALDEN 1
23-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 GORREDIJK 1
23-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 4e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 5 DE VLIEGENDE BAL 7
23-04-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 3e klasse – Afdeling 4 DE BEAMPIPERS 4 TCO-OOSTERWOLDE 2
24-04-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 1 GORREDIJK 1
24-04-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 8 DE BEAMPIPERS 4 LAUSWOLT 2
25-04-2019 Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 DE LEECHKAMP 3
26-04-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 15 DE BEAMPIPERS 2 STADSKANAAL 1
26-04-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 33 DE BEAMPIPERS 3 DUNDELLE 1
07-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 3e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 KOLLUM 1
07-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 4 HERCULES-TJALLEBERD 1
07-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 1e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 1 JOURE 1
07-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 3 GAASTERLAND 1
07-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 5e klasse – Afdeling 6 DE BEAMPIPERS 6 DOKKUM 3
08-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 2 TIJNJE 1
08-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 4 DE BEAMPIPERS 5 DUNDELLE 2
08-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6 DE BEAMPIPERS 3 DE HICHTE 1
09-05-2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 34 DE BEAMPIPERS 1 BEDUM 1
09-05-2019 Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 1 SLAG ’87 1
10-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 10 DE BEAMPIPERS 4 GOUTUM 2
10-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 62 DE BEAMPIPERS 6 APPELSCHA 1
10-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 7 DE BEAMPIPERS 1 HAREN GN 1
12-05-2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 35 DE BEAMPIPERS 1 NIENOORD 1
14-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 2e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 1 DE GREENSETTERS 2
14-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 4 IJLST 4
14-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 1e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 1 TEN WOUDE 1
14-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 4e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 5 AKKRUM 1
14-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 3e klasse – Afdeling 4 DE BEAMPIPERS 4 ATW 1
15-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 2 DLTC-DRACHTEN 6
15-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 6 DE BEAMPIPERS 3 DUNDELLE 1
16-05-2019 Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 1 LANGEZWAAG 1
17-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 33 DE BEAMPIPERS 3 DE HARKEMA 1
17-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 37 DE BEAMPIPERS 5 TIJNJE 1
17-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 7 DE BEAMPIPERS 1 DE MARSCH 1
21-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 3 LAUSWOLT 1
21-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 3e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 TSO 2
21-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 TCO-OOSTERWOLDE 1
21-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 3e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 3 READY AGAIN 1
21-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 5e klasse – Afdeling 6 DE BEAMPIPERS 6 TIOL 1
22-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 1 APPELSCHA 1
22-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 8 DE BEAMPIPERS 4 DE MARSCH 3
23-05-2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 34 DE BEAMPIPERS 1 MENTHEDA 1
23-05-2019 Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 KOLLUM 1
24-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 10 DE BEAMPIPERS 4 GROUW 1
24-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 15 DE BEAMPIPERS 2 STADSKANAAL 2
24-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 62 DE BEAMPIPERS 6 DLTC-DRACHTEN 2
25-05-2019 Gemengd 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 48 DE BEAMPIPERS 1 FRANEKER 1
26-05-2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 35 DE BEAMPIPERS 1 DE MOLEN LEEUWARDEN 1
28-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 3 OLDEBOORN 1
28-05-2019 Dames Dubbel Dinsdag Middag – 3e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 DAMWÂLD 1
28-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 TEN WOUDE 2
28-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 4e klasse – Afdeling 2 DE BEAMPIPERS 5 KINEA 1
28-05-2019 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 3e klasse – Afdeling 4 DE BEAMPIPERS 4 IN ET HOOLT 2
29-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 1 DE MARSCH 1
29-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 4 DE BEAMPIPERS 5 KOLLUM 2
29-05-2019 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 8 DE BEAMPIPERS 4 TCO-OOSTERWOLDE 3
31-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 10 DE BEAMPIPERS 4 DE VLIEGENDE BAL 4
31-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 15 DE BEAMPIPERS 2 DLTC-DRACHTEN 1
31-05-2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 37 DE BEAMPIPERS 5 GORREDIJK 3
06-06-2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 34 DE BEAMPIPERS 1 BE QUICK 1887 2
06-06-2019 Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond – 4e klasse – Afdeling 1 DE BEAMPIPERS 2 GALEFJILD 2